Good Foods

Filosofie Good Foods

_ZBR0665Společnost Good Foods s.r.o. byla založena na počátku roku 2014, aby zaštítila a podtrhla naše úsilí zavést na český trh značku, která reprezentuje jen to nejlepší z české kuchyně. Ve stínu nových technologií, pokroku a náhražek všeho druhu se u nás pečivo už nedělá jako dřív. Chceme opět objevovat krásy a dobroty naší kuchyně. Proto nám jsou chemická sladidla, konzervanty a nejrůznější náhražky cizí. Poctivost a dobrá kvalita je naším krédem.

Poctivá receptura

Základem musí být poctivě připravené těsto. To se připravuje z trocha droždí, cukru, mléka a mouky. Tak je hotový kvásek, kam se přidají i ostatní suroviny a pak se vše nechá pár hodin kynout. 

Vykynuté těsto se pak rozdělí na bochánky, které se rozválejí do tvaru a velikosti frgálu. Frgál se poté potře příslušnou náplní a dle libosti se ozdobí např. mandlemi, rozinkami, atd. 

Frgál se posype drobenkou, která se tradičně připravuje z mouky, cukru a másla. Na nakonec se frgál potře máslem a pak se už peče v troubě. 

Po upečení a krátkém vychladnutí se frgál ještě na závěr pokape rozpuštěným máslem s kapkou rumu. 

Opravdový a poctivý frgál poznáte tak, že na řezu má vyšší vrstvu náplně než těsta, což je právě naše pravidlo a Vy se o tom budete moci také přesvědčit. 

Společnost

GOOD FOODS Market & Cafe, s.r.o.

Sídlo: Konecchlumská 513, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín

IČ: 02784424

DIČ: CZ02784424